Наша компанія

Наша мета – підвищення ефективності Вашого бізнесу!

ALTA KRAINA це команда однодумців та професіоналів, яка успішно працює на ринках України та Східної Європи, постачаючи сировину та інгредієнти для харчової промисловості,
Наша компанія є представником великих світових виробників концентрованих соків, фруктових пюре, томатної пасти, виноматеріалів та багатьох інших.
Поставка продукції здійснюється як з нашого складу (товар, який пройшов митне оформлення), так і шляхом прямого контракту з самим виробником. При оформленні прямого контракту ми гарантуємо всебічну підтримку в узгодженні збалансованих домовленостей між постачальниками та клієнтами в рамках міжнародного права та діючої торгівельної практики. Завдяки нашому багаторічному досвіду ми впевнені, що можемо досягти оптимальних домовленостей з умов поставки, контролю якості товару та оплати. Нашими спеціалістами буде забезпечений контроль вантажної та митної документації для уникнення затримки в оформленні вантажу.
Завдяки напрацьованим зв’язкам та досвіду, компания ALTA KRAINA пропонує оптимальний та вигідний сервіс з митного оформлення та логістичну обробку вантажу.
Ми віримо, що успішне партнерство можливе завдяки єдиній системі цінностей з нашими клієнтами. Тому ми прагнемо зрозуміти кожного клієнта і будуємо свої відносини на принципах поваги, довіри та якості.

Мета, що надихає та відкриті відносини стали факторами успіху ALTA KRAINA – ми реалісти, які роблять неможливе.